X
GO
Proje Ekibi

Ana Yararlanıcı

Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı (DOKA) projenin ana yararlanıcısıdır. Bu çerçevede DOKA bünyesinde oluşturulan Operasyon Koordinasyon Birimi proje faaliyetlerinin ve raporlarının izlenmesi, mali taahhüt ya da tediyelere izin verilmesi de dahil olmak üzere projenin yönetiminden sorumludur.

 

Sözleşme Makamı

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Avrupa Birliği Koordinasyon Dairesi Başkanlığı bünyesinde faaliyet gösteren AB Fonları Koordinasyon ve Uygulama Merkezi Proje Yönetim Birimi Proje’nin sözleşme makamı olarak tüm prosedürel konulardan sorumludur.

 

Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu  

Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu teknik, mali ve idari çıktıların hayata geçirilebilmesini sağlamak için Türkiye Belediyeler Birliği ve Teknik Destek Ekibi ile yakın iş birliği halinde çalışmaktadır.

 

Yürütücü Konsorsiyum

Proje’nin uygulanması için gerekli teknik desteği WYG Türkiye (Türkiye) liderliğinde Proje Grup Danışmanlık (Türkiye) ve Maxwell (Birleşik Krallık) konsorsiyumu sağlamaktadır.

 

Teknik Destek Ekibi

Konsorsiyumun gözetiminde ve destekleyici olanaklarının yardımıyla, projeyle doğrudan ilgili profesyonel uzmanlık ve deneyime kilit uzmanlar ve çeşitli alanlarda deneyimli kısa dönemli uzmanlardan oluşan bir Teknik Destek Ekibi (TDE) proje faaliyetlerinin ve görevlerin yerine getirilmesi ve kolaylaştırılması için çalışmaktadır.

 

• Micheal Chambers, Takım Lideri

• Burçin Yeşiltepe, İletişim ve Görünürlük Uzmanı

• Hani Hanna, Eğitim ve Öğretim Kilit Uzmanı